Osuszanie budynków i budowli

Kontakt z naszym doradcą: 503 110 998

 logo mobil media1Przedsiębiorstwo MOBIL MEDIA powstało w 2006 roku w Szczecinie. Początek działalności wiązał się z branżą elektroniczną w innowacyjnej dziedzinie instalacji multimedialnych. 

Z upływem czasu zaczęliśmy interesować się urządzeniami elektronicznymi usuwającymi nabrzmiały problem wielu budynków i budowli – WILGOĆ. Stwierdziliśmy że istnieją na rynku metody pozbycia się tego problemu metodą bezinwazyjną przy wykorzystaniu urządzeń elektronicznych. Postanowiliśmy udoskonalić system wprowadzając innowacyjne pomysły w zakresie sposobu jego działania. Aktualnie zajmujemy się dystrybucją
i profesjonalnym montażem systemu ARIDON®. Jednocześnie prowadzimy działalność zabezpieczającą budynki i budowle przed degradacją biologiczną murów. Wykonujemy izolacje poziome i pionowe zawilgoconych murów wykorzystując materiały i technologie opracowane w Stanach Zjednoczonych.

Dynamiczny rozwój firmy od chwili powstania zawdzięczamy ciągłemu udoskonalaniu naszej oferty zgodnie z najnowocześniejszymi dostępnymi rozwiązaniami technicznymi. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym oraz kadrą wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, co zapewnia wysoką jakość naszych usług.

 

Więcej w tej kategorii: IZOLACJE »